Sulmuesi francez me shumë gjasë do të largohet nga skuadra nga Madridi verën e ardhshme, me Barcelonën dhe Manchester Unied që po shprehin interesim për të.

Kjo situatë ka detyruar Atletico Madridin të mendojë për zëvendësuesin e tij.

‘Di Marzio’ shkruan se Andrea Belotti i Torinos, do të zëvendësojë Griezmannin./Lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here