Dyshja dashurinë e tyre e kanë nisur herët por ndjenjat filluan të rriten akoma më shumë kur vendosi të martohej me një mashkull shumë më të moshuar se ajo, shkruan lajmi.net

Mirëpo pavarësisht kësaj Adelina së fundmi në disa media ka treguar se po ndihet e lumtur dhe se askush nuk mund ta kuptoj se si ndihet pa e provuar vetë.

Bjondina këngëtare po shijon gjithashtu jetën plot luks brenda shtëpisë të mbuluar me ari dhe jashtë saj, ndërsa gjithashtu është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të parë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here