Aktorja turke, Gaye Turgut apo siç njihet Bahari te seriali “Më fal”, është mjaft e ndjekur nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net

Që nga aty, Bahari ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke u pëlqyer dhe komentuar tejet shumë.

Në një nga postimet e fundit, ajo që na bie në sy është kur aktorja turke, uron fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit në gjuhën shqipe.

“Mirë se vjen Ramazan”,-ka shkruar ajo.

Në serial njihet për lidhjen e dashurisë që ka me Kemalin ndërsa në jetën reale është e martuar me Deniz Evin. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here