Aty publikon imazhe nën shoqërimin e personave të saj të dashur, shkruan lajmi.net

E së fundmi në një të tillë shihet me gruan e politikanit kosovar, Daut Haradinajt, Lolën dhe fotografinë e kanë realizuar në Tiranë.

Albëria, Lola Haradinajn e ka quajtur yll pranë fotografisë të cilën ka pak minuta që e ka postuar.

Grimeri i famshëm shqiptar, Mario Dedivanovic ka ardhë në Shqipëri për organizimin e një ‘Master Class’.

Ligjerata nga shqiptari që njihet si grimeri i Kim Kardashian u mbajt dje dhe të pranishme ishin shumë fytyra të njohura publike përfshirë edhe Albërien e Lolën./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here