Derisa Ariana po performonte në skenë këngën “No Tears Left to Cry”, qaforja  i fluturoi prej qafës, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Ekipi i këngëtares 24 vjeçare e rregulluan problemin në skenën e “BMA” në Las Vegas dhe ia rikthyen asaj atë qafore prej më shumë se 45 karatësh.

Fatmirësisht ajo nuk kishte mbetur larg skenës, por u gjet në një kënd shumë afër saj.

Muaj më parë, gjatë këtij viti një unazë prej 2 milion dollarësh i kishte humbur edhe biznesmenes Paris Hilton, e cila e humbi atë derisa po vallëzonte në Miami, por edhe ajo ishte gjetur. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here