Babai i Neymarit ka përjashtuar mundësinë e largimit të sulmuesit nga Paris Saint-Germain.

Përkundër interesimit nga Real Madrid, ai ka theksuar se Neymar dëshiron të mbetet në Parc des Princes.

Por, sipas Neymar Sr, Neymar është duke menduar vetëm për liderin e Ligë 1.

“Neymari e ka të ardhmen në PSG. Edhe të tashmen e ka në PSG”, ka thënë babai dhe agjenti i Neymarit të martën në një konferencë për media në Brazil. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here