Këngëtarja Baby G ka publikuar një video në Instagram ku shihet se po bënte set të ri, shkruan lajmi.net

E veshur me një fustan elegant dhe shumë të bukur dhe me flokë të përmbledhura, Baby G duket shumë e bukur.

E veçanta e setit është se këngëtarja do pozojë duke ngrënë pica, i cili është ushqimi i saj i preferuar./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here