Dyshja janë aktiv në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Këtë vikend, Sinani është larg angazhimeve në muzikë dhe po qëndron në shtëpi bashkë me Andrrën dhe djalin, Ansi.

Në llogarinë e saj në Instagram, Andrra ka postuar një video në të cilën shfaqet Sinani duke përgatitur petulla.

Si një bashkëshort i përkushtuar, Sinani kujdeset që t’ia përgatisë ushqimin bashkëshortes. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here