Mediat e huaja kanë shkruar se bukuroshja do të jetë imazh i një kompanie kozmetike. Lopez ka zgjedhur përfaqësuese të tjera për çdo vend dhe në rastin e Turqisë emri i propozuar është ai i Evcen.

Ndryshe, Fahriye Evcen ka qenë imazh i shumë kompanive të njohura në botë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here