Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie të tij në Instagram, shkruan lajmi.net

‘’Vëllau im është aq i pashëm’’, ka shkruar ajo përkrah fotografisë së publikuar. Vëllau i saj quhet Florent dhe është një djalosh shumë simpatik./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here