Fjala është për ish Miss Kosova Besa Gashi dhe vajza e saj Kjara, të cilat pasditën e sotme e kanë kaluar së bashku, shkruan lajmi.net

Besa ka hedhur disa postime në rrjetet sociale ku shihet se sa bukur duken nënë e bijë.

E një pozë që vlen të komentohet është ajo ku të dyja pozuan njëjtë, me shumë stil e elegancë!/Lajmi.net/

screenshot_3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here