E pas përformancës magjike që bëri, Dua Lipa u kthye në tribuna sportive dhe ndoqi ndeshjen duke bërë tifo për Liverpool, shkruan lajmi.net

Edhe pse ekipi i saj humbi, Dua nuk e anashkaloi momentin kur lojëtarët e Real Madridit ngriten kupën, si një formë urimi për fituesit.

Kujtojmë që ndeshjen Dua e ndoqi me familjen e saj./Lajmi.net/

screenshot_2

Scousers for a day 🇬🇧

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

LETS FUCKIN AVE IT #UCLFinal @Pepsi @championsleague 💥💥💥💥💥 shot by my bb @pixielevinson

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

WE DONE DID IT @CHAMPIONSLEAGUE @pepsi #OpeningCeremonyPerformance 💎💎💎💎💎💎💎💎

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here