Besiktas dhe Bayern Munich ndeshen sonte në ballafaqimin e kthimit në Stamboll në Ligën e Kampionëve.

“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

BESIKTAS (4-2-3-1): Fabri; Adriano, Tosic, Pepe, Erkin; Hutchinson, Medel; Quaresma, Talisca, Babel; Vagner Love.

BAYERN MUNICH (4-2-3-1): Ulreich; Rafinha, Süle, Hummels, Alaba; Vidal, Thiago Alcantara; Rodriguez, Müller, Ribery; Wagner.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here