Andaj në familjen Fejzullahu sot ka pasur festë dhe nga ambienti kanë publikuar imazhe në rrjete sociale, si Ermali ashtu edhe Ariana, shkruan lajmi.net

Dyshja janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave ndërsa imazhe me ta si një familje e lumtur dhe e kompletuar publikojnë shpesh nëpër rrjete sociale.

Ariana madje duke qenë gruaja e këngëtarit të njohur dhe nusja e një familje prej artistësh është bërë së fundmi shpesh temë diskutimi në mediat rozë, shkak i veshjeve provokative e të shtrenjta e vendeve ku po shëtitet me dhe pa Ermalin./Lajmi.net/

Happy birthday Buna 💙

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashke me gjithe femijet botes #7

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here