Yerry Mina u prezantua sot si futbollist i ri i Barcelonës.

Por, prezantimi i tij në Camp Nou solli një veprim të pazakonshëm.

Gjatë prezantimit në Camp Nou, Mina bëri diçka që nuk është parë më parë në prezantime të lojtarëve.

Mbrojtësi kolumbian zbathi krejtësisht atletet dhe çorapet, duke ecur këmbëzbathur nëpër barin e Camp Nou. /Lajmi.net/


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here