Marco Asension mund ta shohim së shpejti në Premierligë.

Sipas “Don Balon”, Chelsea po përgatitë një ofertë sensacionale për lojtarin, përcjellë “Lajmi.net”.

Gazeta spanjolle shkruan që Chelsea po bën gati 135 milionë euro për Asension.

22-vjeçari nuk ka minutazhë të mjaftueshme në “Bernabeu” dhe kjo është arsyeja se pse mund të largohet. /Lajmi.net/

Image result for asensio

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here