Rusia ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Arabisë.

Denis Cheryshev ka realizuar një gol fantastik nga afërsia.

Ai dribloi dy mbrojtës kundërshtarë për mrekulli dhe realizoi për 2:0. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here