Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan imazhe dhe video të llojllojshme me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net

Ato që pëlqehen më së shumti janë paraqitjet provokueset, teksa zbulon më shumë rreth vetes.

E tillë, shfaqet edhe në videon që ka publikuar në Instastory ku duket në një vaskë e mbuluar me shkumë, e cila për pak sa nuk e zbulon gjoksin.

“Insektet jetojnë jetën e tyre vazhdimisht duke e ndjekur dritën e hënës, për të cilën janë përjetësisht të lidhur”-, është mbishkrimi që ia ka vënë videos.

Dafina ka kohë që karrierën profesionale është duke e zhvilluar në SHBA, po ashtu ka paralajmëruar edhe projekte të reja që do t’i sjell gjatë verës. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here