Modelja dhe këngëtarja kosovare Afërdita Dreshaj do martohet me 29 qershor me hokeistin çek Jakub Kindl, shkruan lajmi.net

E duke qenë se ka mbetur vetëm një muaj nga dasma, Afërdita ka filluar përgatitjet.

Ajo ka hedhur një video në Instastory  një video ku shihet se është në një sallon nusërie, për t’i parë vellot.

Padyshim që dasma e saj do jetë përrallore./Lajmi.net/

screenshot_5

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here