Ish trajnerin e Manchester United dhe Everton, tani mund ta shohim në bankinën e një kombëtare shumë të njohur.

Bëhet fjalë për kombëtaren e Skocisë.

Sipas ‘SkySports’, është vet Moyes që i është vet-ofruar Skocisë, e cila ka mbetur pa trajner pas largimit të Gordon Strachan, që dështoi ta kualifikoi në Kampionatin Botëror kombëtaren nga ishulli britanik.

Përndryshe Moyes së fundi ka drejtuar Sunderlandin, skuadër kjo e rënë një kategori më poshtë në futbollin anglez, në sezonin që lamë pas./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here