Frank de Boer ka kritikuar Jose Mourinhon pas eliminimit të Man Utd nga Liga e Kampionëve.

Trajneri holandez ka thënë Mourinho shpenzoi gjysmë miliardë euro dhe prapë luan dobët me ekipin e “Red Devils”.

“Unë mund të kem qenë trajneri më i dobët në Premierligë”, deklaroi De Boer për akuzat ndaj tij nga Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

“Por, ai ka shpenzuar gjysmë miliarde euro dhe prapë luan në të njëjtën mënyrë”. theksoi holandezi. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here