Milani ka shënjestruar objektivin e verës.

Kuqezinjtë kanë gati ofertën për Memphis Depay, përcjellë “Lajmi.net”.

Holandezi po shkëlqen te Lyoni, duke shënuar 17 gola dhe 18 asiste në 59 ndeshje në Ligue 1.

Milani do të ofrojë rreth 30 milionë euro për futbollistin. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here