Kanë qenë fjalët e presidentit të klubit të Sampdorias të cilat e kanë kthyer rrotullën e të ardhmes së Valon Berishës.

Një mungese përgjigjeje nga ana e Berishës ka çuar dhe në këtë vendim.

“Pres prej ditësh një përgjigje nga Berisha, pasi arrita akordin me Salzburgun. Lojtarët duhet të jenë krenarë që veshin fanellën më të bukur në botë”.

“Ka shumë lojtarë më të fortë se Berisha. Më mërziti, mirupafshim”, ishin fjalët e drejtuesit të Sampdorias.

i

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here