Policia e Kosovës ka njoftuar se pas hetimeve të zhvilluara nga policia dhe të udhëhequra nga Prokuroria Themelorë në Prishtinë, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale mundësim në prostitucion.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here