Shkak i dhimbjes së madhe të dhëmbit, mjeku i ka rekomanduar që të mos performoj, kështu i është dashur ta anuloj koncertin me Bruno Mars, shkruan lajmi.net

‘’ Shpresoj se mund të kem një rikuperim dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur’’ ishin disa nga fjalët e saj përkrah një postimi në Instagram.

Kujtojmë se Dua performoi në disa koncerte në Australi ku shoqëronte Bruno Marsin për disa performanca./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here