Mateo Musacchio nuk ka bindur me paraqitjet e tij në Milan, pas transferimit në San Siro në fillim të këtij sezoni.

Por, ai ka përfunduar në qendër të vëmendjes në mediat italiane për një arsye tjetër nga ato sportive.

E dashura e tij, Irene Gonzalez Toboso ka zgjuar vëmendjen e madhe të mediave por edhe tifozëve të futbollit, përcjell “lajmi.net”.

Modelja shquhet për fizikun tërheqës dhe veshjen mjaft transparente. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here