pro

Ky është momenti kur një polic godet një prostitutë në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur në Shri Lankë dhe, sipas dëshmitarëve që kanë qenë të pranishëm në vendin e ngjarjes, motivi i rrahjes është se gruaja ka refuzuar të bënte seks me të.

Në video shihet sesi polici godet me shkop gome prostitutën.

Sipas “The Mirror”, 35­vjeçarja me emrin Weerasinghe Arachchilage Kanthilatha, ka bërë padi në gjykatë. Ndërkohë, polici është pezulluar nga detyra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here