capture

 

Ky është momenti i tmerrshëm kur një oficer policie ndjek gruan e tij në mes të rrugës për ta vrarë pastaj nga afër me 11 plumba.
46 vjeçari sulmoi gruan e tij Veridiana Rodrigues Carneiro 36 vjeçare, në rrugë në Uberlandia në Brazil.

Dëshmitarët thanë se çifti kishin një zënkë, para se burri të qëllonte 11 herë mbi të.

Burri më pas u dorëzua dhe po mbahet në psikiatri.
2e12891800000578-3302322-image-a-13-1446573595101

capture

https://youtu.be/xj8s_4-aVWc

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here