Reperi Capital T ka hedhur një fotografi në Instastory ku tregoi se ka thyer një rekord të ri, shkruan lajmi.net

Kanali i tij në Youtube është kanali më i klikuar në 10 kanalet me të klikuara në Kosovë.

E sipas shkrimit të lënë në foto, Capo ka thënë se janë këngët ‘Hatixhe’ dhe ‘Andiamo’ ato që kanë bërë që kanali i tij të klikohet më së shumti./Lajmi.net/

screenshot_1tet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here