Për një javë kënga ka arritur të pëlqehet dhe dëgjohet jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë, shkruan lajmi net.

Së fundmi është vetë këngëtarja Vjollca e cila përmes një postimi të publikuar në Instagram, bën të ditur se kënga e saj dëgjohet edhe në Francë.

“Nice, France”, ka shkruar ajo sipër imazhit.

‘Mi dhe flakë mallit tim”, ka marrë 3 milion klikime në Youtube ndërkaq ajo së fundmi ishte edhe në Kosovë për të xhiruar projektin e radhës. /Lajmi.net/