Kjo është këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella e cila shpesh tërheq vëmendjen e shtypit rozë, shkruan lajmi.net.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, pëlqimet dhe komentet nuk kanë si të mungojnë në imazhet e llojllojshme që publikon.

Në këtë të fundit, këngëtarja 27 vjeçare tregon se duket mjaft e freskët dhe e bukur edhe pa makijazh.

Ajo edhe ditë më parë, ka sjellur fotosesion e saj të ri në të cilin shfaqej me plot elegancë.

Pas duetit me Ermal Fejzullahun “Faj”, nuk është se ka lansuar ndonjë këngë të re. /Lajmi.net/

31557017_214699322454374_9217986993974149120_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here