Përpos këngëve e hiteve të njëpasnjëshme Enca është edhe artistja më e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi net.

Ajo në llogarinë e saj Instagram numëron mbi 1.8 milion ndjekës që momentalisht ka thyer rekordin e yjeve në rrjete sociale.

Meqenëse publikon fotografi dhe video mjaft provokuese, Haxhia nuk ka si të mos ndiqet nga miliona njerëzit.

Dhe tani, ajo dëshmon se është artistja më ‘IN’ dhe më e komentuar në shtypin mediatik.

“DUA”, mbetet hiti i saj i fundit gjersa ka paralajmëruar edhe projekte të reja që do i sjell gjatë verës. /Lajmi.net/

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here