Ashtu si shumë prej yjeve botërore, edhe Bebe Rexha është shumë aktive me koncerte në mbarë botën, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar duetin “Girls”  me Rita Orën, Cardi B dhe Charli XCX, këngë e cila po pritet mirë në publik.

Ajo nuk është ndalur me kaq, në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja ka njoftuar se deri në publikimin e albumit të saj ka mbetur më pak se një muaj.

Por, këngëtarja premton që po sjell diçka të madhe, duke thënë që këngët e saj po i dëgjon çdo ditë, por është data 22 qershor ajo kur do të dalë albumi në treg. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here