E sigurisht se edhe veturat që ngasin janë modele të reja dhe të shtrenjta, shkruan lajmi.net

Së fundmi ishte Ermali i cili na njoftoj me veturën e tij të tipit ‘Mercedes’ nëpërmjet disa imazheve të publikuara në Instastory.

Së fundmi ai dhe familja e tij ishin në pushime në Bulgari ku i mbanin gjithashtu fansat e informuar me pamje nga ambientet luksoze ku po qëndronin./Lajmi.net/

screenshot_2 screenshot_1

screenshot_4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here