Fjala është për Ibron, i cili ndonëse me një këngë të publikuar, ka korrur një tjetër sukses, shkruan lajmi.net

Ka qenë faqja e madhe e këngëve Genius që tashmë ka shpërndarë  me tekst këngën e Ibros dhe ka folur rreth karrierës së tij.

Ibro në Instagram ka shpërndarë këtë lajm që është mirëpritur nga fansat e tij./Lajmi.net/

From now you can find me in @genius too !! 💥

A post shared by I B R Ò D È L I (@ibrodeli) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here