Pak më parë është Fero ky që ka sjell këngën e re “Veni 1”, ku vërehet një gërshëtim i fjalëve që ka përdorur më herët në projektin e ri, shkruan lajmi net.

Kjo këngë ritmike padyshim se do pritet mirë dhe pëlqehet nga publiku siç është rasti me këngët paraprake, të cilat numërojnë qindra e miliona klikime në Youtube.

Ajo që tërheq vëmendje është kur në videoklip Ledri dhe Fero bëjnë veprime të njejta në makinë, ku lë të kuptohet se ky i fundit kopjon Ledrin tek kënga “SRMN”.

Për më shumë shikoni fotot dhe projektet në vazhdim. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here