Dyshja tash e sa kohë kanë përgatitur këngën e tyre të re që titullohet “Daja”, ku edhe tani është bërë finalizimi i projektit, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe patjetër se pritet diçka e bukur nga dyshja e suksesshme, e që nesër është bërë e ditur se lansohet kënga e tyre ritmike.

“Këngën e ka bërë Edlir Begolli, tekstin Bes Kallaku, kënga është po ashtu ritmike dhe që do të lansohet me 15 qershor (nesër)”, tha Ermali për lajmi net.

Theksojmë se ky është bashkëpunimi i parë i artistëve të njohur ku shpresojmë të shndërrohet në një hit veror. /Lajmi.net/

Coming Soon…. Daja @bes_kallaku @edlirbegolli 😂😂

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here