Është përfolur kaq shumë për një romancë mes tyre për një kohë relativisht të gjatë, mirëpo asnjëri as nuk e mohonte dhe as nuk e pohonte.

Pas pas disa muaj që qarkullon ky lajm, Klevisi ka pushuar të gjitha zërat.

I ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora Neës, deputeti i PD është shprehur se mes atyre lajmeve nuk ka asgjë të vërtetë, janë thjesht thashetheme.

Ildën, ai shprehet se nuk e ka asgjë tjetër përveç se një mikeshë të mirë, raporton Bordo.al.

“Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, por nuk është ajo që raportohet”, është shprehur Klevisi.

Që të dy po e mohojnë se një lidhje ekzison dhe ndoshta kjo duhet marrë si e vërtetë e mirëqenë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here