Roma dhe Shakhtar zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Roma: Alisson, Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Under, Dzeko, Perotti.

Shakhtar: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here