Verona dhe Milani kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja mes tyre fillon në ora 12:30, përcjellë “Lajmi.net”.

Verona: Nicolas; A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux, Cáceres; Romulo, B. Zuculini, Büchel, Verde; Cerci, Kean.

AC Milan: Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodríguez; Kessié, Montolivo, Bonaventura; Suso, Kalinic, Borini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here