Ky delegacion është i përbërë nga Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asociim BE-Kosovë.

Pjesë e delegacionit janë edhe deputetët e VV-së, ish kryetari VV-së, Visar Ymeri, Albulena Haxhiu dhe Donik Kadaj – Bujupi.

Për të treguar afërsinë që tashmë Donika e ka me grupin e Visar Ymerit brenda VV-së, ajo ka realizuar një fotografi me të, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, në foto është edhe Albulena Haxhiu, përkrahëse e parezervë e Albin Kurtit, dhe kundërshtare e madhe e grupit të Visar Ymerit dhe Dardan Molliqaj.

“Në pauzë…” është mbishkrimi i fotografisë që e ka postuar Donika Kadaj, derisa në prapavijë është flamuri i Kosovës dhe ai i BE-së. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here