Rita Ora është shqiptarja më e ndjekur në Instagram dhe tani është ne konkurrencë të fortë me shqiptaren tjetër të famshme, Dua Lipa-n. Por deri më tani ajo ka ‘fronin e mbretëreshës’ në Insta, të paktën nga të gjithë artistët shqiptarë.

Rita këtë fundjave ka qenë në turin e saj muzikor nëpër Europë dhe ate po e shoqërojnë dhe kushërinjtë e saj shqiptarë. Teksa po bëjnë shaka me njëri-tjetrin Rita teksa qesh me të madhe, fillon edhe e quan kushëririn e saj me shaka: “HAHAH, o budall …” Ndiqni videon më poshtë dhe vërtetë do ju bëhet qejfi që e dëgjoni në shqip edhe pse përdor këtë fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here