Duke qenë se është njëra ndër sportistet më të suksesshme, Beqa shpesh përçon mesazhe nga puna e saj, shkruan lajmi.net

Në rrjetet më të frekuentuara sociale ndan fotografi dhe video të llojllojshme, ku nganjëherë di të shfaqet edhe provokuese.

Në paraqitjen e fundit duket tejet seksi e cila tregon këmbët seksi gjersa transmeton një mesazh.

“Gjërat e mira vijnë prej atyre që ushtrojnë”, – ka shkruar Beqa.

Geta është e njohur për linjat trupore bombastike, të cilat i ka ndërtuar falë punës së pandalshme që bën në palestër.

Ajo po ashtu, është zgjedhur edhe kampione e botës për fitnes. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here