Për dy ditë ‘Dashni me raki’ ka mbledhur më shumë se 1 milion klikime në kanalin zyrtar në Youtube, shkruan lajmi.net

BabaStars dhe Threedots kanë bashkuar idetë për këtë projekt muzikor i cili shihet se u pëlqye maksimalisht nga publiku.

Për muzikë dhe tekst të këngës janë kujdesur vetë Flori dhe Geti, ndërsa të dy gëzojnë suksese të tjera të mëdha edhe me projektet e tyre solo dhe bashkëpunimet me disa prej emrave të njohur të suksesshëm shqiptar./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here