E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë, shkruan lajmi.net

Dyshja janë kujdesur për tekstin dhe për muzikën një pjesë të së cilës e ka punuar edhe Florent Boshnjaku.

“Gjini Gjini” është finalizuar edhe me një klip interesant nga Imagine Films.

Në klip janë përdorur disa efekte të ‘Snapchatit’ si dhe është interesante ideja se si kokat e protagonistëve të klipit janë rritur pothuajse sa trupi./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here