Ramos në pjesën e parë të finales shkaktoi ndërhyrje të ashpër në Salah, i cili nuk mundi të vazhdonte ndeshjen.

Tifozë dhe media sportive kanë kritikuar ndërhyrjen e Ramos, duke e kategorizuar si të qëllimshme.

Kjo ndërhyrje ka qenë e qëllimshme edhe për ish yllin e futbollit egjiptian, Mido.

“Gjithkush që e kupton futbollin e di se Ramos me dashje e lëndoi Salahun”, ka shkruar Mido në Twitter./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here