Këngëtarja Greta Koçi ka hedhur një video shumë provokative në Instastory, shkruan lajmi.net

Në këtë video, ajo shihet se është duke hyrë në një dhomë dhe veshur kishte një këmishë të cilën më pas e hoqi.

Por, duke qenë ërrësirë, Greta i la vend imagjinatës edhe pse nuk shihej dhe shumë./Lajmi.net/

screenshot_2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here