Antoine Griezmann nuk dëshiron të mbetet te Atletico Madrid.

Sipas “Le 10 Sport”, francezi ka refuzuar renovimin, përcjellë “Lajmi.net”.

26-vjeçari e ka në zemër Barcelonën dhe dëshiron të transferohet me çdo kusht në “Camp Nou”.

Barca ka bërë gati 100 milionë euro për të, aq sa është klauzola e Griezmann. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here