Këto komete ai i ka bërë gjatë pjesëmarrjes në përurimin e një spitali privat.

Postimi i plotë i tij:

Ishte kënaqësi të isha pjesë e promovimit të shërbimeve të reja klinike në Spitalin Sirona.

Doktor Shefqet Lulajt që drejton këtë institucion dhe shumë profesionistëve tjerë të mjekësisë nga vendi që janë pjesë e këtij spitali, u urova suksese në punën e tyre.

Të arriturat në sektorin privat, janë një shtysë e madhe për avancimin e shëndetësisë në vend./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here