Ka kohë që po merret me palestër.

E tani, reperi Gold AG ka shtuar peshë të cilën mbase as vet nuk e ka menduar, shkruan lajmi.net

Ka qenë trajneri tij Benet Tolaj që ka hedhur një fotografi në Instagram përmes të cilës tregoi se Goldi ka shtuar 10 kilogramë, por që janë masë muskulore.

Në fakt, reperi duket më i mbushur dhe me fizik të lakmueshëm trupor!/Lajmi.net/

+10 killa 👆🏼

A post shared by Personal Trainer ™ (@benettolaj) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here